Szlifowanie betonu – polerowanie i renowacja posadzek betonowych

Posadzki wykonane z betonu odznaczają się niezwykłą trwałością – dlatego cieszą się tak dużą popularnością i stosowane są zarówno w obiektach przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej, jak i budynkach mieszkalnych. Jednak żeby posadzka betonowa zachowała swoje właściwości, trwałość i świetny wygląd, należy przeprowadzać systematycznie prace, które przywrócą im dawny doskonały stan. We Floor-Tech oferujemy profesjonalne usługi z zakresu renowacji podłóg betonowych, a także tych wykonanych z lastryko, marmuru i granitu. Wykonujemy także usługi frezowania i polerowania betonu, a także przygotowujemy podłoże do remontu – zdzieramy posadzki, wykładziny i inne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy sprawnie przeprowadzić renowację posadzki betonowej szybko i profesjonalnie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wysokiej klasy maszynami. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Cechuje nas precyzja i profesjonalizm – korzystając usług naszej firmy, możesz mieć pewność, że powierzone nam prace będą perfekcyjnie wykonane.

Frezowanie i polerowanie betonu

Wykonujemy frezowanie, a także polerowanie betonu. Przeprowadzając frezowanie betonu na danej powierzchni, usuwamy warstwę posadzki. Frezowanie posadzki betonowej ma kilka funkcji, bardzo często przeprowadza się je w celu niwelacji posadzki. Najczęściej frezowanie betonu stosowane jest jako zabieg poprzedzający prace remontowe. Podczas frezowania betonu przygotowujemy powierzchnię do wykonania nowej posadzki. Za pomocą frezowania możemy poprawić właściwości użytkowe powierzchni, nadać mu odpowiednią szorstkość w celu zwiększenia właściwości antypoślizgowych.

Przeprowadzamy także polerowanie posadzek betonowych – zarówno na nowych, jak i na starych posadzkach. Zabieg polerowania betonu umożliwia pozbycie się wszelkich nierówności, przebarwień czy warstw farby. Zwiększa to estetykę posadzki betonowej, a także bezpieczeństwo użytkowania i użyteczność.

W ramach naszej oferty świadczymy następujące usługi:

  • frezowanie betonu
  • polerowanie betonu
  • równanie posadzek
  • zrywanie mechaniczne płytek, gresu, parkietów, wykładzin
  • renowacja posadzek z lastryko, granitu, marmuru

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, a także do zapoznania się z pełną ofertą firmy Floor-Tech:

telefon: 791 194 900