Profesjonalne osuszanie pomieszczeń

Obecność wilgoci w pomieszczeniach może mieć różne źródła, jednak w żadnej wersji nie jest ona mile widziana w budynku. Bardzo częstą przyczyną nadmiernej wilgoci czy zalania budynków są nadmierne opady atmosferyczne, a także powodzie, jakie mogą być ich następstwem. Niezwykle często zgłaszają się do nas po pomoc klienci, których mieszkanie zostało zalane w wyniku awarii sprzętu AGD, czy rozszczelnienia instalacji wodnej.

Bardzo często mamy do czynienia z tzw. wilgocią budowlaną. Jest ona obecna w nowo wybudowanych lub remontowanych obiektach. W świeżych tynkach, czy wylewkach jest sporo wilgoci, która powoli odparowuje. Żeby przyspieszyć ten proces, warto zdecydować się na osuszanie pomieszczeń przy użyciu profesjonalnych metod, które są bezpieczne dla świeżych posadzek czy tynków. Przeprowadzamy także pomiar wilgoci posadzek.

Specjaliści z firmy Floor-Tech poradzą sobie z każdym rodzajem wilgoci w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, biurowych, handlowych i przemysłowych. Stosujemy sprawdzone i jednocześnie nowoczesne metody osuszania pomieszczeń. Nasze usługi realizujemy w wielu lokalizacjach – przede wszystkim w Warszawie, Lublinie, Radomiu, ale także innych lokalizacjach Polski.

Dlaczego warto zdecydować się na osuszanie pomieszczeń?

W przypadku zalania – czy to w wyniku silnych opadów, czy na skutek awarii instalacji, sprzętu – woda wnika w głąb ścian, pod posadzki, zalewa elementy wyposażenia. Działanie wilgoci może mieć bardzo negatywny wpływ na techniczny stan budynku. Wilgoć w murach, elementach wykończenia wnętrz – boazerii, panelach, parkietach oraz elementów wyposażenia wnętrz może doprowadzić do ich stałego i całkowitego uszkodzenia. Wilgotne środowisko sprzyja także powstawaniu grzybów i pleśni szkodliwych dla użytkowników budynku. Samodzielne suszenie mieszkań za pomocą wietrzenia może być nieefektywne i nieskuteczne. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy przy pomocy profesjonalnych metod wykonają osuszanie pomieszczeń.

Osuszanie pomieszczeń – cennik

Koszt osuszania pomieszczeń zależny jest od wielu czynników – stopnia zalania, a także rozmiaru zalanej powierzchni. Do każdego przypadku podchodzimy bardzo indywidualnie – na podstawie informacji od klienta, a także wstępnych oględzin dobieramy metodę osuszania pomieszczeń, a także dokonujemy wstępnej wyceny. Zapraszamy do kontaktu!