O nas

Firma Floortech oferuje usługi związane z montażem i renowacją podłóg różnego typu. Wierzymy, że dobrze wykonana posadzka lub parkiet są integralnym elementem pomieszczenia, który wpływa na jego funkcjonalność i estetykę. Dlatego też oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług parkieciarskich. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie wykonywanych prac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z różnymi rodzajami posadzek doskonale rozumiemy wszelkie procesy zachodzące w nich. Dlatego możemy doradzić Ci najlepszy rodzaj posadzki, która spełni Twoje oczekiwania, a także zaproponować najlepsze rozwiązanie w kwestii renowacji podłóg. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów, a każde powierzone nam zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie.

Firma Floortech świadczy następujące usługi:

Dlaczego warto zdecydować się na usługi parkieciarskie i serwis posadzek Floortech?

Zespół Floortech tworzą specjaliści od lat zajmujący się montażem oraz serwisem posadzek i parkietów. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych i najtrudniejszych realizacji. Jesteśmy precyzyjni, solidni, dbamy o estetykę wykonania prac. Wybierając firmę Floortech, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonanie zgodnie z planem i w ustalonym terminie. Korzystamy z nowoczesnych maszyn Janser, Blastrack, Lagler oraz odpylaczy Ronda. Połączenie najnowszej wiedzy, zaawansowanych technologicznie narzędzi i praktycznych umiejętności sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Mamy na koncie wiele zrealizowanych inwestycji. Wykonywaliśmy montaż posadzki i prace serwisowe m.in. w budynku PLL LOT, a także salach i aulach SGGW, Instytucie Cervantesa w Warszawie, Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach i wielu innych dużych inwestycjach na terenie całego kraju. Zapraszamy także do naszej galerii realizacji!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Telefon: 791 194 900