Podłogi drewniane – montaż, renowacja, konserwacja

Drewniana podłoga w domu to inwestycja na długie lata. Odznacza się dużą trwałością i pięknym wyglądem. Cechą charakterystyczną podłóg drewnianych jest to, że starzeją się one w szlachetny sposób, zyskując wyjątkowy charakter. Żeby wydłużyć żywotność podłogi drewnianej, ważna jest dbałość o nią na każdym etapie. Dlatego też przygotowaliśmy kompleksowe usługi związane z montażem, a także konserwacją i renowacją podłóg drewnianych.

Firmę Floor-Tech tworzą specjaliści mający wieloletnie doświadczenie i najnowszą wiedzę. Dysponujemy także nowoczesnymi narzędziami, które pozwalają na precyzyjny montaż lub renowację podłogi drewniane i uzyskanie najlepszych efektów. Realizujemy montaż podłogi drewnianej w domach jednorodzinnych, a także w budynkach użytkowych. Przeprowadzamy również montaż podłóg sportowych – łączymy nowoczesne materiały z wieloletnim doświadczeniem, aby uzyskać wyjątkowo trwałe podłogi sportowe, spełniające najbardziej wymagające normy trwałości i antypoślizgowości.

W ramach usług związanych z podłogami drewnianymi wykonujemy:

  • montaż parkietów, paneli, desek
  • montaż i renowacje podłóg sportowych
  • cyklinowanie
  • lakierowanie
  • olejowanie
  • barwienie
  • postarzanie
  • renowacje starych podłóg i schodów

Dla zapewnienia wyjątkowej trwałości podłogom drewnianym wykonujemy także różnego rodzaju prace konserwacyjne, mające na celu przedłużenie ich żywotności. Najczęściej wykonujemy olejowanie i lakierowanie. Czynności te utrwalają piękno podłogi drewnianej, podkreślając ich kolor, rysunek drewna i charakter.

Nawet wysłużona podłoga może odzyskać swój idealny wygląd. We Floor-Tech oferujemy kompleksową renowacją podłóg i schodów drewnianych. W ramach remontu podłóg drewnianych najczęściej wykonywanym zabiegiem jest cyklinowanie, podczas którego wyrównywane są wszelkie nierówności, usuwane są stare warstwy podłogi, a powierzchnia przygotowywana jest do kolejnych etapów prac renowacyjnych.

Chcesz zmienić wygląd podłogi drewnianej w domu? Wykonujemy barwienie podłóg drewnianych na wybrany przez Klienta kolor. Możemy także wykonać postarzanie podłogi, co doda wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Dodaj wnętrzu swojego domu elegancji i funkcjonalności – dowiedz się więcej na temat montażu i renowacji podłóg drewnianych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!