Schody drewniane – montaż, renowacja

Każdego dnia pokonujemy dziesiątki stopni w górę i w dół – szczególnie gdy mieszkamy w piętrowym domu. Ważne, by każdy pokonany stopień był wygodny, a także solidny, dając poczucie stabilności. Nasza firma Floor-Tech zajmuje się wykonywaniem schodów drewnianych, których jakość Was zachwyci. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu parkietów, a także schodów drewnianych. Dzięki temu możemy wykonać dla Was wyjątkowe schody drewniane, odznaczające się trwałością, komfortem użytkowania i elegancją.

Eleganckie schody wewnętrzne drewniane

Schody w naszych domach pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest połączenie tych cech, dlatego dopełniamy wszelkich starań, by zrealizowane przez nas schody drewniane spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizację schodów drewnianych wewnętrznych zaczynamy od rozmowy z Klientem, by poznać oczekiwania i potrzeby. Wykonujemy dokładny projekt i dobieramy odpowiednie drewno – takie, które będzie jednocześnie trwałe, o odpowiedniej twardości i barwie. Tworzymy schody drewniane wyłącznie z sezonowanego drewna, które nie będzie ulegać wypaczeniu. Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo i wygoda podczas korzystania ze schodów. Dlatego też zaprojektowane i wykonane przez nas schody mają odpowiednią wysokość stopni, tak by pokonywanie ich nie sprawiało trudności.

Schody to dla nas coś więcej niż tylko sposób na poruszanie się pomiędzy kolejnymi kondygnacjami budynku. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane schody drewniane mogą być pięknym elementem wnętrza, który przyciąga uwagę gości i cieszy oczy domowników na co dzień. Śledzimy najnowsze trendy, możemy więc zaoferować Wam najpiękniejsze schody drewniane, które zachwycają ponadczasowym stylem i elegancją. Doskonała jakość drewna, precyzyjne wykończenie, przemyślany projekt – połączenie tych elementów sprawia, że wykonane przez nas schody będą służyć przez długie lata.

Renowacja schodów drewnianych

Nawet najlepszej jakości schody drewniane potrzebują czasem odświeżenia i drobnych poprawek. Posiadamy nowoczesne narzędzia i maszyny, przy pomocy których wykonamy profesjonalną renowację schodów drewnianych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat schodów drewnianych w Twoim domu? Zapraszamy do kontaktu!